24.3 C
Киев
Суббота, 25 мая, 2024

Загроза зупинки Олімпіади-2020 через Covid-19 зростає

7days-ua.com

Фото – Reuters

Кількість підтверджених на Олімпіаді в Токіо випадків Covid-19 вже складає 148.

Про це станом на ранок 26 липня офіційно повідомив сайт Олімпіади, опублікувавши список позитивних результатів тестів на коронавірус.

Добою раніше підтверджених випадків Covid-19 на Олімпіаді було 132. Серед 16-ти нових інфікованих за останню добу є спортсмени-олімпійці та працівники, які забезпечують організацію змагань і проживання делегацій країн в Олімпійському селищі.

Серед членів української збірної на Олімпіаді-2020 позитивних тестів на коронавірус немає.

Читайте також: Олімпіада-2020 може бути скасована: організатори назвали умову

Як повідомляла ІА «7 Днів-Україна», 21 липня — за два дні до офіційного старту Олімпійських ігор — глава оргкомітету Олімпіади-2020 Тоширо Муто заявив, що Ігри через коронавірус можуть бути зупинені. Муто пояснював: якщо випадки зараження коронавірусом серед спортсменів та причетних до проведення змагань будуть різко зростати, проведення Олімпіади-2020 можуть скасувати.

Читайте також: Медалі зі старих мобілок і порожні трибуни: Олімпіада-2020 буде унікальною (Відео)

Нагадаємо, Олімпіада в Токіо стартувала 23 липня і має тривати до 8 серпня. Ці Олімпійські ігри мали відбутися рік тому, але через пандемію коронавірусу їх проведення було перенесено на рік. Зараз Олімпіада в Токіо відбувається в умовах надзвичайної ситуації, спеціально запровадженої в столиці Японії задля безпеки учасників Олімпіади від зараження коронавірусом. Всі змагання, як і відкриття Олімпіади-2020, відбуваються без глядачів на трибунах.

The post Загроза зупинки Олімпіади-2020 через Covid-19 зростає first appeared on Новости Ю.

Последние новости

- Advertisement -spot_img

Читайте также

- Advertisement -spot_img