8.4 C
Киев
Вторник, 13 апреля, 2021

«Якщо хвиля піднімається стрімко, то і падати буде швидко теж» — лікар про імунітет від паніки Сovid-19

7days-ua.com

Фото ілюстративне

Відповідно до офіційних даних, повторних випадків ковіду трошки менше 0.1%.

Як зазначає лікар Павло Сільковський, нова стрімка хвиля накриває переважно тих, хто зумів прожити рік пандемії без ураження.

“Реальний показник, на мою думку, ще кращий. Ви самі знаєте, що дуже багато людей уже перехворіли. Проаналізуйте своє оточення, щоб це підтвердити.

Отже нова стрімка хвиля накриває переважно тих, хто зумів прожити рік пандемії без ураження. Якщо хвиля піднімається стрімко, то і падати вона буде швидко теж. Бо кількість сприйнятливих теж зменшується швидко і прогресивно. І не потрібно бути професором, щоб це розуміти. Так, пікові навантаження на лікарні зараз величезні. Але це сталося не лише в нас. Всю Європу накрило. Незалежно від жорсткості обмежень. Це не Буковель викликав. І не Степанов. І не звичайні люди, які нібито все порушують. Це викликав коронавірус, який поширюється своїм, не зовсім зрозумілим для нас шляхом.

Але ще більше людей накриває паніка. А вона — імунітету не створює. І може бути повторною безліч разів. І вона так само заважає медикам. Бо в лікарню ломляться навіть ті, кому вона не потрібна. І в лікарні намагаються довше лікуватися ті, хто цілком собі можуть уже доліковуватися дома. Тому цей пост для тих, хто хворіє, але стан його дозволяє залишатися дома. І у кого є невеличкий імунітет від паніки.

The post "Якщо хвиля піднімається стрімко, то і падати буде швидко теж" — лікар про імунітет від паніки Сovid-19 first appeared on Новости Ю.

Последние новости

- Advertisement -

Читайте также

- Advertisement -

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here