7.1 C
Киев
Пятница, 23 февраля, 2024

Вчені пояснили, чому вагітним необхідно зробити щеплення від Covid-19

Коронавірус може швидко розмножуватися в плаценті, що збільшує ризик передчасних пологів або внутрішньоутробної загибелі плода

Вчені з Інституту вірусології в Берні та Університетській лікарні Лозанни з’ясували, що вагітним жінкам необхідно вакцинуватися від Covid-19. Про це повідомляється на сайті Швейцарського інституту вірусології та імунології.

Вчені з’ясували. що коронавірус може швидко розмножуватися в плаценті, що збільшує ризик передчасних пологів або внутрішньоутробної загибелі плода.

У дослідженні наголошується, що вплив вірусу SARS-CoV-2 на плаценту дуже варіативний для кожної вагітності, що може пояснити, чому вірус іноді передається плоду.

Зазначається, що вагітні жінки мають на 70% більший ризик зараження SARS-CoV-2, ніж загальне населення того ж віку.

Якщо вони заражаються, ризик серйозного прогресування, тобто госпіталізації в реанімацію, становить приблизно п’ять-десять відсотків. Ризик передчасних пологів збільшується в два-три рази.

Відомо також, що ризик внутрішньоутробної загибелі плода також зростає в два-три рази, якщо вагітна інфікована. Тому вагітних жінок та їх ненароджених дітей слід вважати особливо вразливими до SARS-CoV-2.

Вакцинація проти SARS-CoV-2 наразі рекомендована всім вагітним жінкам у Швейцарії.

Сообщение Вчені пояснили, чому вагітним необхідно зробити щеплення від Covid-19 появились сначала на Новости Ю.

Последние новости

- Advertisement -spot_img

Читайте также

- Advertisement -spot_img