4.3 C
Киев
Воскресенье, 28 ноября, 2021

В Одесі депутат облради просив надсилати йому фото та відео поширення коронавірусу літаками

Депутат Одеської облради із фракції «За майбутнє» Антов Трифон попросив у Facebook 31 жовтня надсилати йому відео, як коронавірус поширюють за допомогою літаків.

«Мені багато людей із сіл телефонує, що бачили такі літаки з цими викидами, і потім дивний запах хімії, прохання у кого є можливість фотографувати або на відео знімати, щоб ми зрозуміли насправді, що відбувається», – написав він.

До поста депутат додав фотографії з таким написом: «Ну от і розкрили обман із коронавірусом. Це ніякий не вірус, а хімічне отруєння із симптомами пневмонії». Далі на цій самій фотографії повідомляють, що «Польща, Швеція та Норвегія подали до суду на Світову організацію охорони здоров’я за зараження Європи».

Інформація про поширення коронавірусу за допомогою літаків належить до популярної теорії змови про «хімтрейли» чи хіміотраси. Конспірологи стверджують, що «хімтрейли» викидають в атмосферу оксид алюмінію, оксид та діоксид торію, діоксид азоту та солі барію. Ці речовини осідають на поверхні землі та спричиняють у людей різні хвороби чи інфекції, пише VoxUkraine.

Група досліджень впливу технологій на клімат із Гарвардського університету спростувала цю теорію змови. Фахівці вказали, що для такої масштабної програми потрібно було б забезпечити програму виробництва, навантаження та розпилення речовин. Для цього довелося б залучити десятки тисяч співробітників, тримати таку програму таємно було б дуже складно.

Сообщение В Одесі депутат облради просив надсилати йому фото та відео поширення коронавірусу літаками появились сначала на Новости Ю.

Последние новости

- Advertisement -spot_img

Читайте также

- Advertisement -spot_img

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here