10.9 C
Киев
Воскресенье, 21 апреля, 2024

Україна отримала у подарунок 117 тисяч доз вакцини проти COVID-19 компанії Pfizer

7days-ua.com

Фото з вільних джерел

Україна отримала від ЮНІСЕФ 117 тисяч доз вакцини проти COVID-19 компанії Pfizer у межах ініціативи COVAX, покликаної сприяти справедливому розподілу вакцин серед країн світу.

Про це повідомляється на сайті ЮНІСЕФ.

“Сьогодні (8 червня – ред.) ЮНІСЕФ доставив в Україну 117 000 доз вакцини Pfizer-BioNTech від СОVID-19 у рамках нової поставки в межах глобальної ініціативи COVAX”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначили в організації, загалом у межах програми COVAX протягом цього і на початку наступного тижня в Україну надійде 473 850 доз вакцини Pfizer. У межах ініціативи до кінця 2021 року Україна має отримати достатньо вакцин від різних виробників, щоб вакцинувати від COVID-19 до 20% населення.

«Усі вакцини у рамках COVAX Україна отримує безоплатно. Від імені COVAX ЮНІСЕФ закуповує і постачає лише ті вакцини від COVID-19, що відповідають критеріям безпеки та ефективності ВООЗ», – підкреслили в ЮНІСЕФ.

Голова представництва ЮНІСЕФ в Україні Лотта Сильвандер висловила сподівання, що завдяки програмі Україна зможе розвантажити національну систему охорони здоров’я.

«Дякуємо медичним працівникам України, які невпинно борються за життя пацієнтів, і сподіваємося, що вакцинація допоможе розвантажити медичну систему – вбереже вас і ваших пацієнтів від тяжкого перебігу хвороби, ускладнень, госпіталізації, потреби у кисневій підтримці чи смерті», – підкреслила вона.

При цьому представник ВООЗ та голова Бюро ВООЗ в Україні Ярно Хабіхт нагадав, що вакцинація – не привід уникати карантинних обмежень:

«Добре, що вакцинація в Україні набирає обертів, і вакцини дійсно рятують життя, проте вакцинація сама по собі не є гарантією проти передачі COVID-19 іншим. Тож, будь ласка, продовжуйте носити маски, тримайте фізичну дистанцію та уникайте скупчення людей, особливо у період літніх відпусток», – закликав він.

За словами Хабіхта, з урахуванням останньої поставки загальна кількість вакцин, отриманих Україною у межах COVAX, становитиме 2 137 500 доз.

The post Україна отримала у подарунок 117 тисяч доз вакцини проти COVID-19 компанії Pfizer first appeared on Новости Ю.

Последние новости

- Advertisement -spot_img

Читайте также

- Advertisement -spot_img