6.7 C
Киев
Вторник, 27 февраля, 2024

У Британії пацієнтів з «Омікроном» виписують з лікарні через три дні

Науковий радник уряду Великобританії, професор медицини Джон Белл заявив, що в країні все менше пацієнтів, яких госпіталізують з коронавірусом, потребують високопоточному кисні. При цьому середня тривалість перебування в медзакладі пацієнтів скоротилася до трьох днів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на The Guardian.

Він заявив, що хоча в останні тижні в міру поширення «Омікрону» серед населення збільшилася кількість госпіталізацій, хвороба «здається менш важкою, і багато людей проводять в лікарні відносно короткий час».

Професор заявив, що часи високої смертності внаслідок зараження коронавірусом в країні — вже в минулому, і «Омікрон» — «не та хвороба, що світ спостерігав рік тому».

«Жахливі сцени, які ми спостерігали рік тому в переповнених палатах інтенсивної терапії, коли багато людей передчасно вмирали, Зараз, на мою думку, стали лише історією», — заявив Белл.

Радник британського уряду зазначив, що протягом декількох хвиль коронавірусу, в тому числі хвиль штамів «Дельта» і «Омікрон», «кількість випадків тяжкого перебігу захворювання і смертності від цієї хвороби в основному не змінилися» з того часу, як більшість жителів країни пройшли вакцинацію від COVID.

Сообщение У Британії пацієнтів з «Омікроном» виписують з лікарні через три дні появились сначала на Новости Ю.

Последние новости

- Advertisement -spot_img

Читайте также

- Advertisement -spot_img