24.3 C
Киев
Суббота, 25 мая, 2024

Третину летальних випадків Covid-19 у світі за добу зафіксували у двох країнах (Таблиця)

7days-ua.com

Найвищі за добу показники летальності Covid-19 у світі 4 серпня зафіксували в Індонезії та Бразилії. У цих двох країнах зареєстрували 2 тисячі 825 летальних випадків коронавірусу. Це більше третини усіх летальних випадків Covid-19, зареєстрованих у світі за цю добу.

Про це свідчать дані сайту Worldometers за 4 серпня.

Тієї доби, за інформацією ресурсу, в Індонезії зареєстрували 1 тисячу 739 летальних випадків від ускладнень Covid-19. Це найвищий у світі показник за добу. У Бразилії 4 серпня зафіксували 1 тисячу 86 летальних випадків Covid-19.

Загалом 4 серпня у світі зареєстрували 10 тисяч 392 летальні випадки коронавірусу, з яких третину (2 тисячі 825) зафіксували у двох країнах — Бразилії та Індонезії.

Читайте також: Чверть летальних випадків Covid-19 у світі зареєстрували за добу в одній країні — Індонезії (Таблиця)

Найвищі у світі показники добової летальності коронавірусу в Індонезії з близько тисячі смертей за добу фіксують вже щонайменше два тижні поспіль. У Бразилії понад тисячу смертей хворих на коронавірус за добу реєструють вже другий день поспіль. Так, 3 серпня там зафіксували 1 тисячу 118 летальних випадків Covid-19

За показниками нових випадків коронавірусу за добу 4 серпня Бразилія на третій позиції у світі, Індонезія — на п’ятій.

Читайте також: Кількість нових випадків Covid-19 за добу у США перевищила показники Індії та Індонезії разом узятих

Найбільше нових випадків Covid-19 серед країн світу 4 серпня лабораторно підтвердили в США — 120,5 тисяч. У всіх країнах світу за цю добу діагностували майже 705 тисяч нових випадків коронавірусу.

Пандемія Covid-19 у світі триває.

The post Третину летальних випадків Covid-19 у світі за добу зафіксували у двох країнах (Таблиця) first appeared on Новости Ю.

Последние новости

- Advertisement -spot_img

Читайте также

- Advertisement -spot_img