2.1 C
Киев
Суббота, 20 апреля, 2024

Стало відомо, чому вакциновані люди потрапляють до лікарні з COVID-19

Лікарі-інфекціоністи з Allegheny Health Network провели дослідження історій хвороб своїх пацієнтів, які мали COVID-19. Дослідники хотіли дізнатися – хто ж має більше шансів бути госпіталізованим з COVID-19 навіть після повного курсу вакцинації. Про це повідомляє MedicalXpress.

З’ясувалося, що серед 473 госпіталізованих COVID-пацієнтів 128 були повністю вакциновані, інші 345 були або не вакциновані, або не пройшли повний курс вакцинації.

Серед повністю вакцинованих пацієнтів 73% мали симптоми COVID-19, а решта 27% вважалися випадковими випадками, тобто їх госпіталізували з інших причин, але в лікарні вони мали позитивний результат тесту на COVID-19.

Пацієнти, які були госпіталізовані з симптомами COVID-19, мали середній вік 73 роки, і у більшості були інші проблеми зі здоров’ям, такі як діабет, високий кров’яний тиск, хронічне захворювання нирок або хронічне захворювання легень.

Близько половини мали надмірну вагу, а чверть – сильно ослаблений імунітет: вони проходили хіміотерапію від раку, мали попередню трансплантацію органів або стовбурових клітин або приймали ліки для придушення імунної системи.

З 93 повністю вакцинованих пацієнтів 14 потребували штучної вентиляції легень, а 19 померли у лікарні від COVID-19.

Сообщение Стало відомо, чому вакциновані люди потрапляють до лікарні з COVID-19 появились сначала на Новости Ю.

Последние новости

- Advertisement -spot_img

Читайте также

- Advertisement -spot_img