-2.5 C
Киев
Четверг, 30 ноября, 2023

Стали відомі припущення, коли «Омікрон» дістанеться України: яка ситуація в світі

7days-ua.com

Фото з вільних джерел

Омікрон дістанеться України уже до кінця тижня. Такий прогноз зробив секретар РНБО Олексій Данілов.

Про це пише Корреспондент.

Адже цей штам виявили у сусідніх країнах з Україною.

Усе це спричинило ажіотаж у центрах щеплення. Люди стоять у чергах по третю дозу вакцини. Наступна хвиля захворюваності на коронавірус COVID-19 може розпочатися в Україні в середині лютого у разі низького рівня вакцинації. Про це сказав секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов на брифінгу у вівторок, 14 грудня.

«Ми наполягаємо, що нам потрібно вводити бустерну дозу і починати потрібно з людей похилого віку. Пропонувати людям, щоб вони втретє вакцинувалися. Якщо ми будемо до цього повільно ставитися, то можна спрогнозувати, що з 15-20 лютого ми матимемо початок наступний хвилі захворюваності», — сказав Данілов.

За словами Данілова, загроз, пов’язаних із новим штамом Омікрон, до середини січня очікувати не варто. «Ми від нього нікуди не втечемо, оскільки він уже є поблизу наших кордонів… Ми вважаємо, що до 15-20 січня у нас не буде жодних загроз, які пов’язані із захворюваннями. Але йдеться про те, що людям потрібно вакцинуватися», — сказав він.

Як світ намагається спинити мутований штам

Сообщение Стали відомі припущення, коли «Омікрон» дістанеться України: яка ситуація в світі появились сначала на Новости Ю.

Последние новости

- Advertisement -spot_img

Читайте также

- Advertisement -spot_img