10.9 C
Киев
Воскресенье, 21 апреля, 2024

«Омікрон» у США вклав на лікарняні ліжка рекордну кількість хворих дітей

7days-ua.com

Фото – Getty Images

У США штам “Омікрон” спричинив рекордну госпіталізацію дітей, переважно не вакцинованих.

Про це повідомляє The Associated Press із посиланням на Центр контролю та профілактики захворювань (CDC), пише “УП“.

“Протягом тижня з 22 по 28 грудня до лікарень з коронавірусом надходили в середньому 378 дітей віком до 17 років, що на 66% більше, ніж минулого тижня”, – йдеться в повідомленні.

Попередній максимум під час пандемії був зафіксований на початку вересня, коли кількість госпіталізацій дітей становила в середньому 342 на день.

Через два місяці після схвалення вакцинації для дітей у віці від 5 до 11 років близько 14% повністю щеплені, свідчать дані CDC. Цей показник вищий серед підлітків у віці від 12 до 17 років і становить близько 53%.

Дослідження CDC підтвердило, що серйозні побічні ефекти від вакцини Pfizer у дітей у віці від 5 до 11 років трапляються рідко. Висновки зроблені після введення 8 мільйонів доз підліткам.

Доктор Альберт Ко, професор епідеміології та інфекційних захворювань Єльської школи громадського здоров’я, зазначив, що низький рівень вакцинації частково є питанням часу: дітям молодшого віку вакцину схвалили лише в листопаді, і багато з них лише зараз отримують другу дозу.

Загалом, кількість нових випадків Covid-19 у американців різного віку стрімко зросла до найвищого рівня за всю історію.

Тим не менш, є ознаки того, що «Омікрон» викликає легші наслідки, ніж попередні штами, і що комбінація вакцини та бустера захищає людей від найгірших наслідків.

Варіант коронавірусу Omicron на початку грудня поширився приблизно у третині штатів США, але штам Delta переважає у кількості випадків зараження COVID-19.

Більшість із 43 випадків варіанту Omicron, виявлених у США, 11 грудня діагностували у повністю вакцинованих осіб, а третина з них отримала бустерну дозу.

Сообщение «Омікрон» у США вклав на лікарняні ліжка рекордну кількість хворих дітей появились сначала на Новости Ю.

Последние новости

- Advertisement -spot_img

Читайте также

- Advertisement -spot_img