35.4 C
Киев
Понедельник, 15 июля, 2024

Кількість областей України у червоній зоні небезпеки Covid-19 зросла до 15-ти — рішення Держкомісії

7days-ua.com

Перелік регіонів України з червоним рівнем небезпеки поширення коронавірусу з 30 жовтня поповнять відразу 7 областей.

Про таке рішення, прийняте сьогодні Держкомісією з питань техногенно-екологічної небезпеки, повідомило Міністерство охорони здоров’я України.

Як ідеться в повідомленні, карантинні заходи червоної зони епіднебезпеки у цих областях почнуть діяти з найближчої суботи, 30 жовтня.

“Із 30 жовтня червоний рівень епіднебезпеки буде встановлений у Житомирській, Івано-Франківській, Київській, Луганській, Львівській, Хмельницькій та Чернігівській областях“, – сказано в повідомленні МОЗ.

У відомстві наголосили, що підприємства, заклади та установи областей червоної зони зможуть і далі працювати, якщо їх відвідувачі та працівники щеплені проти коронавірусу.

Читайте також: Україна увійшла в трійку лідерів світу за кількістю смертей від Covid-19 за добу (Таблиця)

Нагадаємо, що на сьогодні в червоній зоні небезпеки поширення Covid-19 вже перебувають 8 областей України: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Одеська, Сумська, Херсонська, Рівненська і Миколаївська. Жодну з цих областей у помаранчеву зону епіднебезпеки Держкомісія на сьогоднішньому засіданні не вивела. Тому загалом із 30 жовтня в червоній зоні буде вже 15 областей України.

Читайте також: В Україні на тлі 22 тисяч нових випадків Covid-19 за добу зробили рекордну кількість щеплень проти коронавірусу

Сообщение Кількість областей України у червоній зоні небезпеки Covid-19 зросла до 15-ти — рішення Держкомісії появились сначала на Новости Ю.

Последние новости

- Advertisement -spot_img

Читайте также

- Advertisement -spot_img