-2.5 C
Киев
Среда, 29 ноября, 2023

У регіоні ПАР, який став епіцентром поширення штаму «Омікрон» — почала знижуватися захворюваність на COVID-19

Кількість нових випадків зараження коронавірусом в ПАР за останню добу склала 19 018 в порівнянні з 22 391 напередодні, що стало багато в чому результатом зниження захворюваності у столичній провінції Гаутенг. Про це повідомив у суботу місцевий телеканал eNCA з посиланням на дані Національного інституту інфекційних захворювань, пише УНН.

Деталі

Гаутенг продовжує залишатися епіцентром поширення омікрон-штаму, проте темпи приросту кількості хворих знизилися. За минулу добу в цій провінції ПАР, на території якої знаходяться столиця Преторія і мегаполіс Йоганнесбург, було виявлено 9 250 інфікованих коронавірусом в порівнянні з 11 791 напередодні.

У лікарні ПАР з діагнозом COVID-19 були поміщені 507 осіб в порівнянні з 453 днем раніше. Загальна кількість госпіталізованих у зв’язку з коронавірусом досягла 5 344. Кількість летальних випадків за останні 24 години склала 20 в порівнянні з 22 добу тому. Кількість хворих, у яких коронавірус знаходиться в активній фазі, становить 143 534.

За минулу добу було зроблено 83 515 ПЛР-тестів, частка позитивних результатів досягла 22,8%.

Довідка

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) 26 листопада позначила штам коронавірусу в.1.1.529, виявлений на півдні Африки, грецькою літерою “омікрон”. У заяві ВООЗ говорилося, що у цього різновиду “є велика кількість мутацій, ряд яких викликає стурбованість”. Світовим епіцентром поширення омікрон-штаму є південь Африки. Найбільша кількість інфікованих ним виявлена у ПАР. Новий штам виявлений в 57 країнах. При цьому поки не зафіксовано жодного випадку смерті серед інфікованих омікрон-штамом.

Сообщение У регіоні ПАР, який став епіцентром поширення штаму «Омікрон» — почала знижуватися захворюваність на COVID-19 появились сначала на Новости Ю.

Последние новости

- Advertisement -spot_img

Читайте также

- Advertisement -spot_img