7.6 C
Киев
Суббота, 8 мая, 2021

Половина хворих — медики: в обласній лікарні зафіксували спалах Covid-19

7days-ua.com

Спалах коронавірусу зафіксували у Херсонській обласній лікарні.

Як повідмоляє Укрінформ, це підтвердили в облдержадміністрації.

Там зазначили, що Covid-19 у цій лікарні лабораторно підтвердили в 53-х осіб, з яких половина – медики.

“Так, це правда, 53 особи (інфіковані Covid-19 – ред.), половина з них – лікарі. Ми вивезли хворих з кількох відділень”, – сказав директор Департаменту здоров’я Херсонської облдержадміністрації Віктор Короленко.

За його словами, хворих зараз приймають «чисті» відділення двох міських лікарень Херсона – лікарня імені Тропіних та імені Лучанського.

Як зазначив Короленко, відбудеться службове розслідування. За його словами, протягом тижня в обалсній лікарні будуть проводити обстеження та профілактичні заходи. Повністю закрити її не можуть, бо вона вузькопрофільна, і є відділення, яких немає в області більше ніде – наприклад, нейрохірургія, кардіохірургія, опікове.

Як заявив заступник голови Херсонської ОДА Вадим Чабан, керівництво обалсної лікарні досі не надало екстреного повідомлення про нещасні випадки у Держпрацю, головному державному санітарному лікарю Херсонщини – «наче це не у них». Як він пояснив, є відповідна урядова постанова, яка роз’яснює, як керівництво лікарні повинно реагувати у випадку виробничого травматизму (в тому числі й на захворювання працівників на Covid-19).

«У взаємодію з іншими органами вони (керівництво обласної клінічної лікарні — ред.) не вступили, це викликає велике запитання. Тому на сьогоднішньому засіданні робочої групи медичного штабу по Covid-19 прийнято рішення, що головний державний санітарний лікар Херсонщини офіційно надасть інформацію власнику лікарні – обласній раді, керівництву ОДА та у головне управління Держпраці в області для того, щоб це управління включилося у процес розслідування», — зазначив Чабан.

The post Половина хворих — медики: в обласній лікарні зафіксували спалах Covid-19 first appeared on Новости Ю.

Последние новости

- Advertisement -

Читайте также

- Advertisement -

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here