17.8 C
Киев
Вторник, 15 июня, 2021

В Україну ввезли вакцину Johnson & Johnson. Її купила приватна компанія: подробиці

7days-ua.com

Пів мільйона доз не зареєстрованої в Україні вакцини проти COVID-19 Johnson&Johnson завезли на території країни. Її купила приватна компанія.

Як повідомили на сайті з інформацією про вакцинацію від Міністерства охорони здоров’я, вакцини завезли згідно з затвердженим порядком ввезення незареєстрованих лікарських засобів, стандартних зразків, реагентів виключно для вакцинації працівників приватної компанії, яка оплатила її вартість, організувала доставку та забезпечила дотримання температурного режиму.

«Співробітники компанії працюють на Алясці у сфері рибальства, тож вакцинація сертифікованою в США вакциною є вимогою в’їзду на територію Сполучених штатів Америки. Заявник (імпортер) є відповідальним за достовірність наданих документів щодо ввезення незареєстрованих лікарських засобів», — наголосили в МОЗ.

У відомстві додали, що приватна компанія надала міністерству всі необхідні документи.

14 травня 2021 року був виданий наказ МОЗ від 14.05.2021 №942про дозвіл ввезення на територію України імунобіологічного препарату вакцини Johnson&Johnson для подальшої вакцинації працівників критичної сфери рибного промислу в штаті Аляска у кількості 500 доз.

  • Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) і Центри США з контролю і профілактики захворювань (CDC) рекомендували відновити застосування вакцини Johnson & Johnson, оскільки вона є безпечною та ефективною.
  • Європейське агентство з лікарських засобів (ЕМА) дійшло висновку, що вакцина Johnson&Johnson може бути пов’язана з рідкісними випадками тромбозу, однак користь препарату переважає вірогідні ризики.
  • На початку квітня у США тимчасово закрили два центри вакцинації проти коронавірусу Johnson & Johnson, які розташовані в Північній Кароліні та Колорадо.
  • США, Південна Африка та Європейський Союз тимчасово призупинили щеплення вакциною Johnson&Johnson через виявлення випадків тромбозу після щеплення.
  • Компанія Jonson&Jonson розпочала постачання власної вакцини проти COVID-19 до Європейського союзу.

The post В Україну ввезли вакцину Johnson & Johnson. Її купила приватна компанія: подробиці first appeared on Новости Ю.

Последние новости

- Advertisement -spot_img

Читайте также

- Advertisement -spot_img

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here