31 C
Киев
Суббота, 31 июля, 2021

У світі змінились лідери серед країн із найактивнішим поширенням Covid-19 (Таблиця)

7days-ua.com

Найвищі добові показники поширення Covid-19 у світі за добу зафіксували в Індії, Індонезії та Великобританії. Тиждень тому світову трійку антилідерів за цим показником складали Індія, Бразилія і Колумбія.

Про таку зміну у першій трійці країн світу з найактивнішим поширенням Covid-19 свідчать дані сайту Worldometers за добу 4 липня.

За інформацією ресурсу, в світі 4 липня лабораторно підтвердили 336 тисяч нових випадків коронавірусу, понад 34 тисячі з яких – в Індії. Це найвищий показник серед країн світу. На другій позиції світового антирейтингу поширення коронавірусу – Індонезія, де 4 липня виявили 29 тисяч 745 нових інфікувань Covid-19. На третій позиції з показником 27 тисяч 334 виявилась Великобританія. На четверте місце опустилась Колумбія, де за добу діагностували понад 25 тисяч нових заражень коронавірусом. Замикає п’ятірку антилідерів у світі Росія з показником 24 тисячі 353 нових інфікувань Covid-19 за добу 4 липня.

Читайте також: Поширення Covid-19: світова тенденція змінюється (Таблиця)

Як повідомляла ІА «7 Днів-Україна», минулого тижня найвищі показники нових випадків Covid-19 за добу у світі фіксували в Індії, Бразилії, Колумбії, Великобританії та Аргентині.

Два тижні тому найвищий добовий приріст нових випадків коронавірусу у світі реєстрували в таких п’яти країнах: Бразилії, Індії, Колумбії, Аргентині, Росії.

Пандемія Covid-19 у світі триває.

The post У світі змінились лідери серед країн із найактивнішим поширенням Covid-19 (Таблиця) first appeared on Новости Ю.

Последние новости

- Advertisement -spot_img

Читайте также

- Advertisement -spot_img

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here